Acar Ajanda, her yıl temiz bir sayfa açmak ve bu duyguyu müşterileriyle paylaşmak isteyen kurumlara birbirinden şık, kullanışlı ve kaliteli ajanda ve defter koleksiyonu sunmaktadır. Her yeni koleksiyonda farkındalık yaratan üretim teknikleri ve ürünler üreterek, kurumunuzun daha özel olmasına katkı sağlamaktadır. Koleksiyonlarımız içerisinde taleplerinizi karşılayan her çeşit ürünü dahil edip, beklentilerinizi üst düzey kalitemiz ile karşılamayı hedeflemektedir. Dünya’nın en kaliteli hammadde üreticileri ile işbirliğimizi sizlerin daha iyisini edinebilmeniz için her geçen gün güçlendiriyoruz.

Farklı ebatlarda ve cilt şekillerinde üretebildiğimiz promosyon ajanda, defter ve organizer çeşitlerimizi, hakiki deri, suni deri, termo suni deri, cilt bezi veya tamamen kişiselleştirilebilen kuşe sıvama modellerimiz ile edinebilirsiniz.

Acar Ajanda; 1980 yılından günümüze biriken tecrübe, yenilikçi ürün anlayışı ve günümüz trendlerine uygun tasarımlarıyla tarihli ve tarihsiz kağıt ürünlerini beğeninize sunuyor. Bu eşsiz ve prestijli ürün koleksiyonumuza sahip olup, Acar kalitesini değer verdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acar-Ajanda-
Acar-Ajanda-2
Acar-Ajanda-3
Acar-Ajanda-4
Acar-Ajanda-5
Acar-Ajanda-6
Acar-Ajanda-7
Acar-Ajanda-8