Acar-Basim

ACAR BASIM

Acar Group şirketlerinden biri olan Acar Basım, 1980’den günümüze kadar gelen bir deneyimle büyümekte. Matbaacılık, promosyon, saraciye, kırtasiye ve yayıncılık alanında hizmet veren şirketimiz dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, yatırımlarına devam etmektedir. Tek çatı altında tam hizmet parolası ile sektöründe öncü yenilikleri sürekli geliştiren şirketimiz, sert kapak, Amerikan cilt, spiral ciltleme konusunda sektörde bilinen bir marka haline gelmiştir.

Gelişmiş makine parkurunun yanı sıra deneyimle personellerimiz ile üretilen ürünlere artı değer katan el işçiliğindeki profesyonelliğimiz ile kağıda değer katma amacı içerisindeyiz. Her biri kendi alanında uzman personelleri ile en son teknıoloji ile donanmış alt yapısı, grafik tasarımdan baskıya, baskı sonrası cilt ve deri atölyesi birimleriyle entegre bir şekilde hizmet vermektedir. Basım sektöründe lider konumda olan Acar Basım; ajanda, takvim ve defter grupları başta olmak üzere, hakiki deri malzemeden üretilen cüzdan, seyahat cüzdanı, çanta, kartvizitlik gibi ürünlerle de ön plana çıkmaktadır.

Acar-Pazarlama

ACAR GRUP PAZARLAMA DIŞ TİCARET

Almanya, Fransa, Kazakistan ve Rusya’da bulunan ofislerimizin satışları ve diğer ülkelere yapılan ihracatlar AcarGrup Pazarlama Dış Ticaret tarafından gerçekleşmektedir. İhracatın yanı sıra, 1997 yılından itibaren hizmet veren Acar Kırtasiye de bu şirkete bağlı çalışmaktadır. Acar Kırtasiye; okul, ofis ve sosyal kırtasiye sektöründe, ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Kullandığı malzemenin kalitesini, yaptığı orijinal tasarım ve estetikle birleştiren Acar, ürünlerinin keyifle kullanılmasını hedefliyor.

Profesyonel tasarım ekibi, orijinal tasarım uygulamaları ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Acar Kırtasiye, farklı koleksiyonlar altında topladığı ürünlerindeki çeşitlilik ile müşterilerinin zevklerine hitap ediyor. Benzerlerinden ayrılan ürün yelpazesi ve orijinal tasarımlarıyla kırtasiye sektörüne yaratıcı, farklı, eşsiz bir açılım ve farklı bir soluk getiriyor.

abmgroup

ABM YAYINEVİ

Acar Group bünyesinde kurulan ABM Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan ABM Yayınevi edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kategorilerde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

ABM Yayınevi yerli yazarların yanı sıra yabancı yazar ve araştırmacıların kitaplarını portföyüne katarak, seçkin yayınları bünyesine katmayı hedefliyor. İlkeleri ve prensipleri doğrultusunda yayınlar seçen, bu yayınları deneyimli ve ilgili editörler ile harmanlayıp yayınlayan şirketimiz, özellikle çocuk kitapları dalında resimli kitaplar‘a ayrı bir hassasiyet göstermektedir.

ABM Yayınevi kültüler yayınlar çalışmalarını da profesyonel ekiple sürdürmektedir. Firmalara yönelik prestijli yayın ve kitap projelendiren ABM Yayınevi şirketlerin kendi sektörlerine yönelik konularda isteğe göre belgesel nitelikte butik kitaplar hazırlamaktadır.

Basılı yayınların yanısıra elektronik yayıncılıkta da çalışmalarını sürdürüyor. Yerli ve yabancı yazar ve araştırmacıların yanı sıra, ülkemiz bilimcilerin sosyal, fen ve tıp alanında ürettikleri basılı kitapları, çalışmaları ve süreli yayınları elektronik veri tabanında toplayarak küreselleşen dünyada bilginin üretilmesini paylaşımını kolaylaştırmayı da amaçlıyor.

Acar-Almanya

ALMANYA

2011 yılında Frankfurt şehrinde kurulan Acar Europe, başta Acar Grup markaları olmak üzere, üretim bandına uygun olarak müşteri talepleri doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyeti göstermektedir. Dünya’nın en gelişmiş mühendislik faaliyetlerinin sürdürüldüğü Almanya’da özellikle otomotiv sanayi başta olmak üzere bir çok uluslararası tanınır markaya hizmet veriyoruz. Şirketimiz Almanya’nın yanı sıra tüm Avrupa kıtası ve onun dışında pazarlama faaliyetleri neticesinde gelişen başka ülke taleplerini de karşılamaktadır.

Acar-Rus

RUSYA

2004 yılından itibaren Moskova’da faaliyet gösteren şirketimiz, Rusya’da ikinci iletişim ofisini Ekaterinburg şehrinde 2013 yılında faal hale getirmiştir. Acar Grup üretimi altında el işçiliğinin yoğunlukla kullanıldığı ajanda, defter ve deri ürünler ile Rusya’da tanınır bir marka haline gelmiştir.

Acar-Kazak

KAZAKİSTAN

2003 yılında kurulan Acar KZ, Kazakistan’ın Almaata şehrinde faaliyet göstermektedir. Kazakistan ile birlikte Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’ne de hizmet vermektedir. Acar KZ, 12 kişilik ekibiyle ülke ihtiyaçlarına uygun değerli Acar Grup ürünlerini sunarak, Türk markasını en iyi şekilde temsil etmektedir.

Acarinsaat

ACARGRUP İNŞAAT VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.

Matbaa ve cilt hizmetleri üreten küçük bir atölye’den bugün bir grup şirketi oluşturduk. Bünyesinde üretim faaliyetlerinin yanı sıra, dış ticaret, yayıncılık, gayrimenkul ve inşaat sektörlerine hizmet verebilen, 3’ü yabancı olmak üzere 7 şirket olarak faaliyet gösteren Acar Grup, yatırımlarına hız kesmeden devam ederek, ülke ekonomimize katkıda bulunmaya devam edecektir.

acarderi

ACAR DERİ

Bir Acar-Group markası olan “Acar Deri ve Kreatif Üretim” saraciye sektöründe hizmet vermektedir. 1980 yılından bu yana kalite odaklı üretim anlayışı ile girdiği sektörlerde öncü olan Acar-Group bu başarısını saraciye sektörüne de taşıyarak “Acar Deri ve Kreatif Üretim” markasını yaratmıştır.

azimkutu

AZİM KUTU

Ürüne katma değer getiren kutu ve ambalaj üretimimizle yerli ve yabancı talepleri karşılama yönünde önemli yol kat etmekteyiz. Hizmetlerimiz vasıtasıyla etkilediğimiz müşterilerimizin mutluluğu bu yolda bize güç veren unsurların başında gelmektedir.