MATBAA VE CİLT HİZMETLERİ

sk5

MATBAA VE CİLT HİZMETLERİ

Grup şirketizlerimizden biri olan Acar Basım, sektörde 1980’den bugüne kadar ofset matbaa baskı sistemleri ile birlikte kendini yetkin cilt firması olarak geliştirmiştir. Acar Basım, özellikle sert kapak cilt teknikleri olmak üzere, spiralli ve amerikan cilt tekniklerini üstün teknik bilgi ve tecrübe donanımı ile ürettiği kapak çeşitliliği harmanlamaktadır. Acar, matbaa ve cilt hizmetlerinin yanı sıra, butik kutu ve deri iş aksesuarları üretimini de yapmaktadır. Üretimi yapılan bazı ürünler; ajanda, defter, organizer, takvim, kutu, deri ve suni deri çanta, cüzdan, v.b. olarak adlandırılabilir.

KURUMSAL HEDİYELİK ÜRETİMİ

sk1

KURUMSAL HEDİYELİK ÜRETİMİ

Kurumsal hediyelik ürünlerinin üretiminde Acar Ajanda markamızla 1990 yılından itibaren yer alıyoruz. Kaliteli bitiş, zamanında teslimat ve özel proje ürünler ile farklılık oluşturarak, değerli müşterilerimizin değerli markalarının prestijini artıracak ürünler sunuyoruz. Ajanda, defter, takvim, organizer, özel set ürünler, proje kitaplar ve bunun yanı sıra, sektörde ki tecrübesi ile diğer hediyelik ürünlerini Acar farkı ile sizlere sunuyoruz.

DERİ SARACİYE ÜRETİMİ

sk4

DERİ SARACİYE ÜRETİMİ

Deri işlemek sanat ve beceri gerektirir. Acar, kapak ve kutu üretiminde gösterdiği ince işçilik ve sanatsal çalışmaları bu kez Acar Deri ve Kreatif Ürünler adı altında deri ürün gruplarına aktarıyor. Bu alanda butik markalara üretimin yanı sıra, firmaların kurumsal ihtiyaçlarına hizmet veriyoruz. Deri saraciye üretimimiz ile çanta, cüzdan, küçük aksesuarlar, özel deri kutular, tablet ve telefon kılıfları ile birlikte bir çok ürün titizlikle üretiliyor.

YAYINCILIK

sk3

YAYINCILIK

İlkeleri ve prensipleri doğrultusunda yayınlar seçen, bu yayınları deneyimli ve bilgili editörler ile harmanlayıp yayınlayan şirketimiz, özellikle Çocuk kitaplarına ayrı bir hassasiyet göstermektedir. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan ABM Yayınevi edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kategorilerde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

KUTU VE AMBALAJ

kutu

KUTU VE AMBALAJ

Firmamız fuarcılık, tekstil, sağlık, otelcilik, ayakkabı, mücevher, kozmetik, gıda , züccaciye, saat gibi pek çok sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını doğru algılayıp;

kaliteli, ekonomik  kullanışlı,  yeni ve özgün kutu ve ambalaj çözümlerini, yüksek kalite anlayışıyla sunmaktadır.

Tasarımdan üretime, ambalajdan sunuma, iç ve dış pazarda ürünlere değer katan işçiliğimiz ve profesyonelliğimizle özel taleplere en uygun ürün kutularını müşterilerimizin beklentilerinin ötesini hedefleyen bir anlayışla üretmekteyiz…

İNŞAAT

sk2

İNŞAAT

Acargrup İnşaat ve Ticari Yatırımlar A.Ş. olarak 2008 yılından itibaren gayrimenkul ve inşaat alanında hizmet veriyoruz. 1980’den bugüne gelen Acar Grup gücünü arkamıza alarak çok daireli konutlar ile birlikte müstakil villa restorasyonları ile kaliteli bir yaşam için kullanışlı alanlar oluşturuyoruz. Projelerimizi aşağıdaki linkten görebilirsiniz.