TASARIM ARIYORUZ!

Kurumsal müşterilerimize önerebileceğimiz defter, ajanda, takvim, set ürün veya iş dünyası ürün konsepti tasarımlarınızı bizimle paylaşın. Beğenilen tasarımları kataloğumuza ekleyelim, birlikte kazanalım!

Projemiz; Müşterilerine kurumsal hediyelik çözümler sunan şirketimizin, her yıl yenilenen kataloğuna, üretim bandımıza uygun yeni ürün ve kapak üzeri görsel tasarımlarını kapsayan, tasarımcı ile üretenin buluştuğu, ürün satıldığı sürece telif hakkının ödendiği bir sistemi kapsamaktadır.

Projeye tasarımlarını ileten kişi veya kurumlar; pazarlama ekibimizin onayladığı ürünlerin kataloğumuza dahil edilmesi ile birlikte, hazırlanacak telif sözleşmesi kapsamında tasarımlar koruma altına alınarak, ürünlerin KDV hariç satış fiyatı üzerinden %2 ile %4 arasında olmak üzere, tasarım bedelini fatura tarihini takiben altmış gün içerisinde almaya hak kazanacaktır.

Projede kataloğa giremeyen ürünler, firmalara katalog dışı özel öneri olarak sunulacak, satışın gerçekleşmesi durumunda yine bir sözleşme ile telif hakkına sahip olacaklardır.

Gönderilecek tasarımlar daha önce başka bir firmada kullanılmamış olmalıdır. Firmamız ahlaki değerlere ve telif haklarına duyduğu saygı çerçevesinde, kopya ürün veya tasarım üretmemektedir.

Tasarım dosyalarınızı ad, soyad, adres, e-posta adresi ve telefon bilgilerinizle birlikte tasarim@acar-group.com adresine gönderebilirsiniz.

Ayrıca siz değerli tasarımcılarla kurumsal müşterilerimize özel çözümler geliştirme konusunda işbirliğine açık olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu doğrultuda; projeye katılan tasarımcılarımızla bir ağ oluşturup, müşterilerimizin ürün açıklamaları paylaşılarak, tasarım önerileriniz  talep edilebilecektir.

Yenilikçi ve özgün tasarımlarınızı dört gözle bekliyoruz!

* Göndereceğiniz dosya uzantısı .zip olmamalıdır.